Hakkımızda
milyonca.com,  İstanbul'da 15 yıllık bir ticaret geçmişinin ardından 2014 yılında Türkiye’de ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza en uygun fiyatlı ürünler sunmak üzere kurulmuş ithalatçı ve yenilikçi bir firmanın b2b e-ticaret sitesidir.
           
            milyonca.com, İstanbul Şişli' deki satış ofisinin yanı sıra İstanbul Esenler'de 500 m2 kapalı alanda ve 10 kişilik ekibi ile online satış operasyonlarını yürütmektedir.
         
          9 farklı kategoride 1000 'den fazla ürününün tamamına yakınını ithal eden firmamız başta As seen as on TV (TV reklamlarındaki ürünler) ürünleri olmak üzere günlük hayatı kolaylaştırıcı pratik ürünler, ev dekorasyon gereçleri, mutfak gereçleri, oto aksesuar, kişisel bakım ve kozmetik, ilginç hediyelik ürünler, pet shop ürünleri tedarik etmektedir.
 
          Ekonax, kurulduğu ilk günden itibaren, Türkiye’de daha çok internet kullanıcısının e-ticarete katılması ve beklentilerin çok ötesine geçen bir müşteri deneyimi yaratabilmek için çaba göstermiş, Türkiye e-ticaret pazarının büyümesinde her zaman öncü bir rol üstlenmiştir.
 
         Asıl yetkinliği olan ithalat ve yenilik gücünü, hızlı, güvenilir sağlam iş yapma anlayışıyla birleştiren firmamız, müşterilerinin karlı bir büyüme ivmesini yakalayabilmesi için çalışmayı ilke edinmiştir.
 
       mliyonca.com  aracılığıyla müşterilerimiz firmamızın stoğunda bulunan ürünlerin satış fiyatlarını görebilir, siparişlerini oluşturabilir ve ödeme yapabilirler.
 
Peki milyonca.com Neler Yapar?
 
• Müşterilerine yüzlerce fırsat ürününü en uygun fiyatlarla sunar.
 
• Sepetinize Hızlı Ekleme Butonları ile yüzlerce ürünü çok kısa sürede sipariş oluşturmanızı sağlar.
 
• İstanbul merkezinde bulunan satış ofisimizden ürün ihtiyaçlarınıza hızla cevap verir.
 
• TV Ürünleri ( TV reklamları ile satılan Ürünler ), Mutfak Ürünleri, Dijital Aksesuarlar, Hediyelik Eşya, Oto Aksesuarları ve Tamir Araç Gereçleri kategorilerinde binlerce ürünü bir arada gösterir, kolayca sipariş verdirir.
 
 
‘ milyonca Alışverişin En Bedavası! ‘
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır