Gizlilik ve Kullanım Şartları

Kişisel Bilgi Güvenliği

milyonca.com müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülünebilecek bir ortamda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır..
 
Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir.
 
milyonca.com kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde ;bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.
 

Ödeme Bilgileri Güvenliği

milyonca.com bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı; ilk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak, gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır.
 
milyonca.com 256bit güvenlik sertifikasına sahiptir. milyonca.com dan yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulma sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direk olatak bankaya iletilmekte ; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir..
 
Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlik altına alındığını göstermektedir.
 

GÜVENLİK UYARISI

Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlıkla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir. Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarısının başkalrına verilmesi yavsiye edilmemektedir.
 
Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının farkedilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir.
 
milyonca.com tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.
 
İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.
 
 
İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İstanbul İli merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

 

Satış Politikamız

 

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Bu düşünce ile mutlu müşterilere sahip olmak hedefe ulaşmakta bizlere büyük katkı sağlayacaktır.

 

milyonca.com olarak sitemizde satışını yaptığımız ürünleri titizlikle seçerek müşterilerimize ulaştırmaktayız. Tüketicilerimizi memnun edecek, stokları sanal olmayan tederik süreçleri belli taahhütlerimizi zamanında yerine getirebileceğimiz ürünleri tercih ediyoruz.

 

Satışın her aşamasını kargo teslimine kadar olan süreçleri satış temsilcilerimiz tarafından titizlikle takip eden profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir.

 

Sitemizden satın alacağınız ürünlerin tamamı resmi ithalatcı veya imalatcılardan temin edilmekte olup, satış sonrası hizmet takibi müşteri memnuniyeti konusunda titizlikle hizmet vermek ve fark yaratmak temel prensiplerimizden biridir.

 

Memnun kalmadığınız ya da almaktan vazgeçtiğiniz ürünleri 15 gün içerisinde zarar görmemesi şartı ile koşulsuz geri iade edebilirsiniz. Satmış olduğumuz ürünlerin arkasında durarak tüketicilerimizin memnuniyetlerinin maksimum seviyede olması için, sitemizden satın almayı düşündüğünüz tüm ürünler hakkında müşteri temsilcilerimizden her türlü yardım talep edebilirsiniz.

 

Her geçen gün artan ürün sayımızın, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çeşitliliği de artırılmaktadır. Hediyelik eşyadan, kırtasiyeye, mutfak ürünlerinden, dekorasyon malzemelerine, pet ürünlerinden, elektronik ürünlere kadar binlerce ürünü en uygun fiyatla sizlere sunmak hedefimizdir.

 

Orjinal ürünlerin yanısıra, görsellik açısından aynı olan fakat orjinal olmayan replikasyon ürünler zaman zaman stoklarımıza girmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Bu tarz ürünlerde de satış politikamız aynıdır.

 

Paketin açılması ile birlikte hijyenik ortamı bozulan ürünlerde ( iç giyim, kişisel eşyalar, mama vb. ) geri iade yapılmamaktadır.

 

Sitemizde “keşke bu üründe olsaydı” diye aklınızdan geçen ürünleri bizlere bildirdiğiniz takdirde tedarik süreci araştırılarak en kısa sürede satışa sunulacağını bildirmekten mutluluk duyarız.

 

Biz  bu yolda daha yeniyiz. Enerjimiz ile gücümüze güç katarak, siz değerli müşterilerimizle birlikte büyüyeceğimize inancımız tamdır.

 

Unutmayacağımız en önemli şey şudur ki;

 

Siz varsanız, biz varız…

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır