Garanti ve İade

Garanti ve İade

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Bu düşünce ile mutlu müşterilere sahip olmak hedefe ulaşmakta bizlere büyük katkı sağlayacaktır.

milyonca.com olarak sitemizde satışını yaptığımız ürünleri titizlikle seçerek müşterilerimize ulaştırmaktayız. Tüketicilerimizi memnun edecek, stokları sanal olmayan tederik süreçleri belli taahhütlerimizi zamanında yerine getirebileceğimiz ürünleri tercih ediyoruz.

Satışın her aşamasını kargo teslimine kadar olan süreçleri satış temsilcilerimiz tarafından titizlikle takip eden profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Sitemizden satın alacağınız ürünlerin tamamı resmi ithalatcı veya imalatcılardan temin edilmekte olup, satış sonrası hizmet takibi müşteri memnuniyeti konusunda titizlikle hizmet vermek ve fark yaratmak temel prensiplerimizden biridir.

Memnun kalmadığınız ya da almaktan vazgeçtiğiniz ürünleri 15 gün içerisinde zarar görmemesi şartı ile koşulsuz geri iade edebilirsiniz. Satmış olduğumuz ürünlerin arkasında durarak tüketicilerimizin memnuniyetlerinin maksimum seviyede olması için, sitemizden satın almayı düşündüğünüz tüm ürünler hakkında müşteri temsilcilerimizden her türlü yardım talep edebilirsiniz.

Her geçen gün artan ürün sayımızın, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çeşitliliği de artırılmaktadır. Hediyelik eşyadan, kırtasiyeye, mutfak ürünlerinden, dekorasyon malzemelerine, pet ürünlerinden, elektronik ürünlere kadar binlerce ürünü en uygun fiyatla sizlere sunmak hedefimizdir.

Orjinal ürünlerin yanısıra, görsellik açısından aynı olan fakat orjinal olmayan replikasyon ürünler zaman zaman stoklarımıza girmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Bu tarz ürünlerde de satış politikamız aynıdır.

Paketin açılması ile birlikte hijyenik ortamı bozulan ürünlerde ( iç giyim, kişisel eşyalar, mama vb. ) geri iade yapılmamaktadır.

Sitemizde “keşke bu üründe olsaydı” diye aklınızdan geçen ürünleri bizlere bildirdiğiniz takdirde tedarik süreci araştırılarak en kısa sürede satışa sunulacağını bildirmekten mutluluk duyarız.

Biz  bu yolda daha yeniyiz. Enerjimiz ile gücümüze güç katarak, siz değerli müşterilerimizle birlikte büyüyeceğimize inancımız tamdır.

Unutmayacağımız en önemli şey şudur ki;

Siz varsanız, biz varız…

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır